Yöneticilerimiz

RECEP DURAY

Genel Müdür

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi mezunu olan Recep Duray daha sonra Koç Üniversitesi'nde MBA yaptı. Pamukbank Teftiş Kurulu'nda bankacılığa başladı. Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ticari Şube Müdürlüğü ve Ticari Pazarlama Başkanlığı görevlerinde bulunan Duray, Pamukbank-Halkbank birleşmesi sonrasında KOBİ Pazarlama Daire Başkanı olarak görev yaptı. KOBİ Pazarlama Daire Başkanlığı'nın yanı sıra, bir süre Bireysel Bankacılık Daire Başkanlığı görevinde de bulundu. 2007 yılının Haziran ayında Birlik ( Halk ) Sigorta A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atanan Duray, ardından İngiliz sigorta ve asistans şirketi CPP'de Genel Müdür olarak görev yaptı. Duray 2012 yılından bu yana Seker Sigorta'da Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. Recep Duray , evli ve iki çocuk sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Seker  Sigorta yeniden yapılandırıldığı 2012 yılından bu yana risk seçimine dikkat ederek , düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak , hasar maliyetlerini azaltarak ,insan sermayesine  ciddi yatırımlar  yaparak,  sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri  doğrultusunda, emin adımlarla ilerlemektedir. Yenilikçi ürünler sunan , sürekli gelişen , size yakın ve butik hizmet anlayışı ile hizmet veren sıra dışı bir Şirketle çalışmak, için doğru adrestesiniz.

TAYLAN KANBAK

Genel Müdür Yardımcısı / Teknik ve Hasar

1966 doğumlu olan Kanbak Anadolu Üniversitesi mezunudur.Kariyerine Ray Sigorta Şirketinde başlamış, sırası ile Koç Allianz Sigorta,Halk Sigorta T.A.Ş'de Teknik Departmanlarda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Aralık 2011'de Seker Sigorta'da Teknik Birim Müdürü olarak göreve başlayan Kanbak , Mayıs 2013'den bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.Kanbak evli ve bir erkek çocuğu sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Değerli iş ortaklarımız, deneyimli kadrosu ile Modern Sigortacılığın gerektirdiği şekilde kendini yenileyen ve çözüm odaklı hizmet veren bir şirket olarak her geçen gün ilerlemekteyiz.Üretimin yanı sıra hizmet vermek öncelikli amacımız olup,  bu yolda çok ciddi adımlar atmış ve sonuçlarını almaktayız.Her zaman sizlerin tercihi olmak bizim tek amacımızdır.Dileğimiz bizim hizmetimize ihtiyaç duymayacağınız ve sadece sigorta yaptırmış olmanın huzurunu süreceğiniz bir yaşam sürmenizdir .

SEMIR YETIKER

Genel Müdür Yardımcısı / Pazarlama ve Satış

1961 doğumlu olan Yetiker , Ortadoğu Teknik Üniversitesi  mezunudur.Kariyerine Merkez Sigorta  şirketinde başlamış, sırası ile Unıversal Sigorta, Başak Sigorta , TEB Sigorta , Halk Sigorta T.A.Ş’de  çeşitli görevlerde bulunmuştur.Kasım 2011’de Seker Sigorta’da Kurumsal Pazarlama Birim Müdürü olarak göreve başlayan Yetiker  , Temmuz 2013’den bu yana da Pazarlama ve Satış Grup Başkanı olarak  görevine devam etmektedir.Semir Yetiker , evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Tüm ürünlerimizi hazırlarken dağıtım kanallarımız için , gereklilikleri ve farklılıkları önemsiyoruz. Hangi ürünler tüm müşteri grupları tarafından talep edilebilir, hangi ürünler satılabilir, hangi ürünler sadece belli bir alana yönelik müşterilerde kullanılabiliri belirliyor ve ürün geliştirme sürecimizi buna göre yönetiyor ve çeşitlendiriyoruz.

DR. ALPER GÖKTAN

Genel Müdür Yardımcısı / Mali İşler

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Dr. Alper Göktan  University of Hartford ‘da finans dalında MBA yaptı .Kariyerine 2002 Şeker Sigorta A.Ş’de denetçi olarak başladı. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde doktorasını tamamlayan Göktan ,2002- 2015 yılları arasında  Marmara Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yapmıştır. Haziran 2015 itibarı ile Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan Göktan  , evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Kaliteli hizmet sunma hedefimizden  hareketle  sektörde saygın,  güvenilir bir konumda  ülkesine ve müşterilerine değer katarak fark yaratmayı amaç edinmiş bir yol izliyoruz.

Değişen çevre ve gelişen hayat koşullarını göz önünde bulundurarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigortaları sunan, satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen bir ilkeye sahibiz.

Bu hedef ve ilkeleri gerçekleştirebilmek içinse; finansal yapısını sağlam tutan, teknoloji altyapısını geliştirmeye önem veren ve beşeri sermaye yatırımlarını gerçekleştiren bir şirket olarak güvenilir adımlarla ilerliyoruz.

NACI KARABIYIK

Grup Başkanı / Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge

1966 doğumlu olan Karabıyık , Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi  mezunudur. Kariyerine Şeker Sigorta şirketinde yazılımcı olarak başlamış ve 15 yıl görev almıştır. Temmuz 2007’de Seker Sigorta’da Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Grup Başkanı olarak göreve başlayan Karabıyık,   halen aynı görevine devam etmektedir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

2015 yılı içerisinde sistem altyapımızı ileri teknoloji ile değiştirerek müşterilerimize daha hızlı hizmet vermeyi planladık. Web üzerinden müşterilerimizin on-line poliçe düzenleyebilmelerini, poliçelerini, hasarlarını ve tahsilatlarını detaylı izleyebilecekleri sistem oluşturulacaktır.

UFUK YÜREKLI

İç Denetim Müdürü

1969 doğumlu olan Yürekli, İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Kariyerine Ticaret Bankası AŞ. şirketinde başlamış, sırası ile Demir Hayat Sigorta AŞ., Şeker Sigorta AŞ.’de görevlerde bulunmuştur. Temmuz 2007’de Seker Sigorta’da İç Denetim Müdürü olarak göreve başlayan Yürekli halen görevine devam etmektedir. Ufuk Yürekli, evli ve bir erkek çocuk sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Her faaliyet yılı öncesinde hazırlanan yıllık denetim planı ve çalışma programlarımız ile Şirketimizde iç denetim çalışmaları tüm birimlerimizin faaliyetlerinin sürekli izlenmesi şeklinde yürütülmektedir. Birimlerimizin iş ve işlemleri mevzuata ve Şirketimiz iş prosedürlerine uygunluk yönünden değerlendirilmekte, tespit edilen hata ve eksiklikler için hazırlanan denetim raporları ile aksiyon alınması sağlanmaktadır .

HAKAN KARAMAN

Mali İşler Müdürü

1971 doğumlu olan Karaman , Erciyes Üniversitesi İngilizce iktisat bölümü mezunudur. Kariyerine Rumeli Sigorta şirketinde başlamış, Liberty Sigorta da Mali İşler Biriminde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Temmuz 2007’de Seker Sigorta’da Mali İşler Birim Müdürü olarak göreve başlayan Karaman, Mart 2012 tarihinden itibaren Tahsilat ve Operasyon ile Finansman ve Bütçe Raporlama Bölümlerinden sorumlu olarak görevine devam etmektedir.Hakan Karaman, evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Günümüzde şirketlerin rekabet gücünü koruyabilmeleri, finansal yapılarına ve risklere karşı koyabilmelerine bağlıdır. Seker Sigorta güçlü finansal yapısı ve risklerin önceden tahmin edilebilmelerine olanak sağlayan etkin bir operasyonel yapısı ile sigortalıların kendini güvende hissedeceği bir şirket olduğu için bizi seçtiniz, merak etmeyin güvendesiniz.

YALÇIN DERE

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü

1961 doğumlu olan Dere , Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Kariyerine Akbank’da Müfettiş olarak başlamış, sırası ile Etibank ve Şekerbank’da yönetici olarak görev yapmıştır. Ekim 2007’den bu yana Seker Sigorta’da İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Biz¸ etik ilkelerimiz çerçevesinde hareket eden, çağdaş, bilgili, güvenilir, dinamik ve mutlu çalışanların oluşturduğu ve Biz bilinci ile hareket eden; 

  • Sürekli gelişimi amaçlayan,
  • Kişisel ve mesleki gelişimlere destek olan,
  •  Başarının takdir edildiği ve ödüllendirildiği ,
  • Yenilikçiliğin ve yaratıcılığın teşvik edildiği ,
  • Bilgi paylaşımı ve açık iletişimin teşvik edildiği ,
  • Performans Yönetimi, Kariyer Planlama ve sürekli eğitimlerle çalışanların motivasyonu  ve gelişimini sağlamayı hedefleyen, bilgili ve mutlu çalışanlardan oluşan bir ekibiz.

 

ATAKAN ATASOY

Acenteler Müdürü

1975 yılında Çanakkale’de doğdu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Atasoy, Okan Üniversitesi’ nde İşletme-MBA yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine, Yapı Kredi Sigorta’ da başlamış, sırası ile Eureko Sigorta, Halk Sigorta, Liberty Sigorta ve Ankara Sigorta’ da çeşitli görevlerde bulunmuştur. Aralık 2011’den bu yana Seker Sigorta'da Acenteler Müdürü olarak görev yapmakta olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Tüm Acentelerimizin ve Brokerlerimizin, kuruluş, özlük ve satış/pazarlama koordinasyonunu sağlayan, Seker Sigorta Acenteler Müdürlüğü olarak, 2015 yılında, “KazanKazan” ilkesiyle, tüm kanallarımızın, karlı ve gelirlerini artırıcı iş birlikleri ile büyümeye devam edeceğiz.

NAHIDE TORUN

Hasar Müdürü

1977 doğumlu olan Nahide Torun, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Kariyerine Şeker Sigorta (Liberty) da başlamış olup, devamında Ergo Sigorta Hasar Servisinde görev yapmıştır. Nisan 2009 yılında Seker Sigorta Hasar Servisi'nde Yönetmen olarak göreve başlamış ve 2012'den bu yana da Hasar Servisi Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Hasar anında; sigortalılarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, daha hızlı, daha çözüm odaklı olacağız. 2012-2014 seneleri arası hasar dosyası onay ve ödeme ortalamalarında meydana gelen düşüş eğilimini 2015 yılında da sürdürerek,sektörün en hızlı hasar ödeyen Şirketlerinden biri olduk. Sigortalılarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için daima güleryüzlü, anlayışlı ve dinamik bir hasar hizmeti veriyoruz.

GÜROL YÜCEDAG

Teknik Müdür

1968 doğumlu olan Yücedağ , Anadolu Üniversitesi mezunudur.Kariyerine İnan Sigorta şirketinde başlamış, sırası ile Axa Sigorta , Halk Sigorta T.A.Ş’de çeşitli görevlerde bulunmuştur. Ocak 2012 ‘de Seker Sigorta’da Teknik Müdürlükte Yangın – Mühendislik Yönetmeni olarak göreve başlayan Yücedağ , Nisan 2014 tarihinden bu yana da Teknik Müdür olarak görevine devam etmektedir. Gürol Yücedağ , evli ve ikiz erkek çocuğu sahibidir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Sigortaya konu menfaatlerinizi ihtiyaca uygun en geniş teminatlar ile sigortalamak ve her zaman bir telefonla ulaşabileceğinizi bilmek , bizim çalışma ilkemizdir.

MESUT TEMEL

Hukuk Müşaviri

1971 doğumlu olan Temel, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Çalışma hayatına serbest avukatlıkla başlamış olup, Kasım 1998 yılında Ticaret Sigorta A.Ş.'de avukat olarak başladığı görevine, halen Seker Sigorta A.Ş. olarak unvan değiştiren şirketimizde Hukuk Müşaviri olarak devam etmektedir. 2005-2011 yılları arasında birkaç üniversitede Sigorta Hukuku dersleri vermiştir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Hukuksal açıdan, şirket ile ilgili yasal işlemlerin gerçekleştirilmesi, takibi ve olumlu şekilde sonuçlandırılması çalışmaları yapılmaktadır. Rücu olarak da, sigorta şirketlerinden gelen ve bizim sigorta şirketleri ile şahıslardan talep ettiğimiz rücu tazminat taleplerinin incelenmesi, değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması sağlanmaktadır. Önceliğimiz , süreçlerin doğru ve adil olarak yürütülmesi ve en kısa sürede sonuçlandırılmasıdır.

NAILE SUNUCUOGLU

Kurumsal Pazarlama Müdürü

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu olan Naile Sunucuoğlu,1993 yılında  Yapı ve Kredi Bankası’nda iş hayatına başladı. 2000 yılında sigorta sektörüne geçiş yaptı, sırası ile  Commercial Union Hayat ‘ta Finansal Danışmanlık ve Satış Müdürlüğü,  Halk Sigorta ve Liberty Sigorta’da Satış ve Pazarlama birimlerinde çeşitli görevlerde bulundu. Ocak 2012’de Seker Sigorta ‘da Acenteler Birimi’nde  göreve başladı.Çalıştığı tüm kurumlarda kurum içi eğitmenlik de yapan Sunucuoğlu , Şubat 2015’den bu yana Kurumsal Pazarlama Birim Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

**  BİZİ SEÇTİNİZ, ÇÜNKÜ;

Sahadan gelen geri bildirimleri,   sektördeki gelişmeler ile destekleyerek analiz ediyoruz. Dağıtım kanallarımıza , talepleri doğrultusunda piyasada rekabet güçlerini arttıracak yenilikçi ürünler hazırlıyor, butik hizmet anlayışı ile iş ortaklarımızın tümüne  ürün,  satış ve pazarlama , hasar işlemleri ve  hukuki süreçlerde  ‘’A’dan Z’ ye ‘’ destek oluyoruz.